Jdi na obsah Jdi na menu
 


SEZONA 2018/19

Podzim 2018

"A" So 13.10. 15:00 Ratíškovice - Milotice 0 - 1 (Kundrata R.)
"B" Ne 14.10. 15:00 Milotice - Ježov 1 - 2 (Nikl R.)
Žáci: Ne 4.10. 13:00 Svatobořice - Milotice 6 - 1

"A" Ne 7.10. 15:00 Milotice - Vyškov "B" 2 - 1 (Kundrata R., Šifel R.)
"B" Ne 7.10. 15:00 Nenkovice - Milotice 1 - 2 (Příkaský M., Snopek A.)
Žáci: Ne 7.10. 13:00 Milotice - Čejkovice 5 - 0

"A" Ne 30.9. 15:00 Dubňany - Milotice 0 - 0
"B" Pá 28.9. 16:00 Milotice - Petrov 0 - 4
Žáci: Ne 30.9. 12:30 Násedlovice - Milotice 1 - 4

"A" Ne 23.9. 15:00 Milotice - Lednice 0 - 3
"B" Ne 23.9. 10:15 Žarošice - Milotice 1 - 2
Žáci: Ne 23.9. 13:00 Milotice - Dambořice 7 - 2

"A" Ne 16.9. 16:00 Milotice - Veselí nad Moravou 3 - 1 (Šifel R. 2, Holub P.)
"B" Ne 16.9. 16:00 Svatobořice - Milotice 9 - 1 (Novák Š.)
Žáci: Ne 16.9. 14:00 Milotice - Sobůlky/Strážovice 4 - 1

"A" So 8.9. 16:30 Velké Pavlovice - Milotice 1 - 1 (Holub P.)
"B" Ne 9.9. 16:30 Milotice - Vnorovy 2 - 3 (Klvaň P., Mačuda P.)
Žáci: So 8.9. 15:00 Blatnice - Milotice 1 - 2

"A" Ne 2.9. 16:30 Milotice - Rohatec 3 - 2 (Gergel J., Vaško P., vlastní)
"B" Ne 2.9. 17:00 Mikulčice - Milotice 3 - 2 (Novák Š., Novák O.)
Žáci: Ne 2.9. 14:30 Milotice - St. Poddvorov 2 - 3

"A" Ne 26.8. 16:30 Velká Nad Veličkou - Milotice 2 - 2 (Holub P., Kundrata R.)
"B" So 25.8. 17:00 Milotice - St. Poddvorov 2 - 3 (Novák Š., Mikéska M.)
Žáci: So 25.8. 10:00 Nesyt Hodonín - Milotice 10 - 2

"A" Ne 19.8. 16:30 Milotice - Kyjov 4 - 5 (Antoš Z., Nedvědický J., Holub P., Šifel R.)
"B" Ne 19.8. 17:00 Ždánice - Milotice 2 - 0

"A" Ne 12.8. 16:00 Pačlavice-Dětkovice - Milotice 2 - 2 (vlastní, Hofr L.)
"B" So 11.8. 17:00 Milotice - Dolní Bojanovice 1 - 1 (Novák Š.)

"B" Ne 5.8. 17:00 Dambořice - Milotice 5 - 0

Letní příprava 2018

Pá 13.7. 18:00 úvodní trénink
Pá 20.7. - Ne 22.7. "A" SOUSTŘEDĚNÍ
"A" Ne 22.7. 17:00 Milotice - Šardice 11 - 0 ( Vaško 4, Šifel 3, Klvaň 2, Antoš, Novák)
"A" Čt 26.7. 17:30 předkolo KP Velké Bílovice - Milotice 4 - 1 (Vaško P.)
"A" St 1.8. 18:00 Milotice - Mokrý Háj (SK) 4 - 6 (Šifel 3, Machlica)
"A" Ne 5.8. 17:00 Milotice - Kněždub 3 - 4 (Holub, Machlica, Nedvědický)

"B" So 21.7. 17:00 Milotice - Vřesovice 2 - 5 (Novák Š., Střelecký L.)
"B" Ne 29.7. 18:00 okresní pohár Kostelec - Milotice 1 - 1 (Klvaň P.) 5-4 pen.
"B" Ne 5.8. 17:00 mistrovský zápas Dambořice - Milotice 5 - 0